Mgr. David Vřeský

Mgr. David Vřeský

Realitní činnosti se aktivně věnuji 15 let. Za tu dobu jsem zrealizoval více než 1000 obchodních případů.

K tomuto výsledku mi dopomohl především aktivní a flexibilní přístup při řešení každodenních úkolů. Při mé práci kladu důraz zejména na úzkou komunikaci s klientem, nalezení společné řeči a důkladné osvětlení dané problematiky. Hlavním vodítkem mé práce je úsměv na rtech mého klienta a proto pro jeho spokojenost obětuji mnoho svého času.

Jako aktivní člen ARK garantuji stoprocentní dokončení každého obchodního případu. Uvědomuji si že v životě mohu přijít o mnoho, ale nikdy ne o svou pověst!

Mgr. David Vřeský

Více o mně

Narodil jsem se v roce 1974 v krásném lázeňsko–historickém příhraničním městě, v severočeských Teplicích, kde jsem vyrůstal do svých 18 let.

Již od útlého věku mě rodina vedla ke sportu a hudbě. V roce 1985 mě přijali do výběrové sportovní školy Na Stínadlech. Současně jsem se věnoval hře na klavír při ZUŠ. Následovalo úspěšné dokončení Teplického gymnázia v roce 1993, odkud jsem nejprve zamířil na PF JU do Českých Budějovic a v r. 2001 na FTVS do Prahy.

Při studiu jsem pravidelně navštěvoval bavorský Mnichov, který se stal mou velkou životní láskou. Toto překrásné a bohaté město, kam se často a rád vracím, je skutečnou Meccou vyspělé západní civilizace. Přesvědčili mě o tom mnozí manažeři, kteří se stali mými velkými učiteli. Zpočátku jsem se věnoval studentským pracem na plantážích, později zajišťoval chod golfových hřišť. Při této příležitosti jsem měl možnost poznat vysoce vyspělou organizaci precizně fungující německé firemní politiky. Tato kvalitní zkušenost určila ráz mého dalšího směřování…

V roce 2005 jsem se zúčastnil studia sportovního institutu v Hannoveru, a v roce 2006 úspěšně v Praze dokončil FTVS.

Již v posledním ročníku vysoké školy jsem začal pracovat ve společnosti General Reality jako realitní makléř. Na jaře roku 2008 jsem začal pociťovat, že bych tomuto oboru chtěl věnovat více péče a rozhodl se jít vlastní cestou.

Nabídka nemovitostí

Ohlasy klientů

Kancelář pana Vřeskýho jsem požádala o pomoc s pronájmem garsonky. Pan Vřeský zajistil veškerý servis od sepsání smlouvy, předávacího protokolu až po samotné předání bytu, tak aby vše proběhlo hladce a korektně pro mne jako majitelku a tak i pro nájemce. Pan Vřeský našel velice solidního najemce, což jako důchodkyně velmi oceňuji.

Kancelář pana Vřeskýho pro jeho profesionální a solidní přístup ke všem zúčastněným mohu vřele doporučit jak majitelům nemovitostí a tak i zájemcům o pronájem.

Helena V., 2020

S panem Vřeským máme velmi dobrou zkušenost. Pronajali jsme s jeho pomocí tři nemovitosti, z toho dvě již podruhé. Vše probíhalo rychle (někdy na nás až příliš :) ) a velmi profesionálně.

Pan Vřeský dostal od nás klíče (pokud byla nemovitost prázdná) příp. se sám domluvil s končícím nájemcem na možné prohlídce s novým zájemcem.

Vždy se snažil o zájemcích co nejvíce zjistit, pokud se mu nikdo nezdál, nepokračoval s ním dál. O vybraném zájemci nás poté informoval, připravil nájemní smlouvu, kterou jsme si vzájemně elektronicky odsouhlasili, a poté jsme se sešli se zájemcem sami při podpisu smlouvy.

Zatím se nám nestalo, že bychom litovali; i když víme, že nikdo nám nemůže zaručit, že vše bude probíhat bez problémů.

Doufáme, že tomu tak bude nadále a že se na pana Vřeského budeme v případě potřeby dále s důvěrou obracet.

Určitě bychom jeho služby doporučili.

Iveta R., 2020, Praha–východ

Kontakt

Mgr. David Vřeský

+420 733 150 532 | david@vresky.cz